korekta tekstu, redagowanie, rewizja, tekst bez błędów

Korekta

Rewizja

To nie niewiedza  pakuje nas

w kłopoty, tylko to, co błędnie uznajemy za pewne.

 

Mark Twain

O mnie

Mam na imię Iwona i poprawiam różne teksty  na swoim koncie mam powieści, przewodniki, artykuły

w czasopismach, broszury reklamowe. Mieszkam w Krakowie,

z wykształcenia jestem psychologiem, zawodowo zajmowałam się też rekrutacją. Obecnie współpracuję

z wydawnictwami, agencjami reklamowymi, firmami i osobami prywatnymi. Ukończyłam certyfikowany kurs korekty tekstu, ciągle się uczę i doskonalę. Litery, wyrazy i zdania od zawsze były moją pasją. Lubię zgłębiać wiedzę

o polszczyźnie, wertować publikacje

z zakresu poprawności językowej.

W mojej biblioteczce pełno książek, m.in. Bralczyka, Miodka, Markowskiego, oraz słowników. Prywatnie żona i mama dwóch córek.

Podczas pracy korektorskiej korzystam z najnowszych wydań słowników. Słowniki są jak kodeksy: niby regulują wszystko i trzeba się ich trzymać, ale język zawsze je wyprzedza. Dlatego korzystam również z rozmaitych publikacji poprawnościowych, poradni językowych, Narodowego Korpusu Języka Polskiego PAN i Korpusu Języka Polskiego PWN oraz ze stale aktualizowanych słowników elektronicznych.

Nie jestem doskonała. Mam w sobie sporo pokory i nie mogę obiecać, że po moim czytaniu nie będzie żadnych błędów. Im dłużej żyję i im więcej czytam, tym bardziej się przekonuję, że nie ma tekstów bezbłędnych, zwłaszcza tych długich (jak książki czy słowniki). Ale mogę zapewnić, że zminimalizuję ich liczbę (przyjmuje się, że po pierwszym czytaniu eliminowanych jest około 98% błędów) i dam Ci na to gwarancję (patrz: gwarancja jakości). Mam wysokie wymagania względem siebie i co do jakości swojej pracy. Szkoda mi czasu na robienie rzeczy byle jak. Nad każdym zleceniem pracuję z pełnym zaangażowaniem. Satysfakcja klientów i poczucie dobrze wykonanej pracy są dla mnie największą motywacją do dalszych działań. Jeśli masz obawy przed skorzystaniem z moich usług, z przyjemnością pokażę Ci, jak pracuję, redagując nieodpłatnie fragment Twojego tekstu. Próbka jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje.

Lepiej się potknąć nogą niż językiem  Zenon z Kition

redagowanie tekstu korekta czy warto
tania korekta tekstu profesjonalna redakcja gwarancja jakości

Redakcja

tania korekta tekstu redakcja solidnie szybko wysoka jakość

 Redakcja Korekta Rewizja

            

   726 560 923

  iwona.szopa@redakcjakorekta.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

   Korekta językowa

O warsztacie pracy – redakcja, korekta tekstu, rewizja

Co mogę Ci zaoferować?

Korekta językowa